Nasze promocje:
Abonament już za 35zł!
Szybki dostęp do Internetu już od 35 zł brutto!
więcej...
Poleć nas!
Jeśli dzięki Twojej rekomendacji, przyłączymy nowego użytkownika - to w następnym okresie rozliczeniowym zapłacisz tylko 50% abonamentu lub przez miesiąc otrzymasz 2 razy szybszy dostęp do sieci GRATIS!
więcej...
Płać z mBanku!
Załóż darmowe konto w banku, płać rachunki przez Internet a my podwoimy prędkość Twojego internetu!
więcej...
 
Powered by bankmBank
tytul
  • Poleć Nas - Jeśli dzięki Twojej rekomendacji, przyłączymy nowego użytkownika - to w następnym okresie rozliczeniowym otrzymasz 2 razy szybszy dostęp do sieci GRATIS!

    Przykład:
    Korzystasz z abonamentu Internet3000 za 50zł, po skorzystaniu z promocji w następnym miesiącu twoja prędkość zostanie zwiększona do 6000kbit (odpowiednik abonamentu Internet6000 według cennika promocji Przyspieszamy) - zyskujesz 30zł Przy większych abonamentach korzyści są jeszcze większe!!. Dwukrotne skorzystanie z promocji w danym miesiącu oznacza zwiększenie 3-krotnie prędkości (w tym przykładnie wzrośnie do 9000kbit)
    Maksymalnie dwukrotnie można skorzystać z promocji Poleć Nas w danym miesiącu rozliczeniowym. Jeśli przyłączymy więcej niż 2 osoby z Twojego polecenia w ciągu miesiąca, promocja przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy.
    Z promocji Poleć Nas mogą skorzystać wszyscy abonenci.Zapraszamy do korzystania z naszych promocji.
mail